Informace o pracovním místě

Co vás čeká:
Zajištění organizace pracoviště a zásobování, tvorba harmonogramu výstavby
Zajištění kompletního plynulého chodu staveb, dodržení termínů a kvality staveb
Řízení a organizace stavebně montážních prací
Koordinace prací stavebního týmu a subdodavatelů
Zajištění efektivního využití stavebních strojů a ostatních zařízení
Technická podpora společnosti
Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, platných stavebních norem, ochrany životního prostředí
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
Zkušenosti a způsobilost v oblasti řízení, koordinace a kompletace pozemních staveb
Uživatelská znalost MS Office
Schopnost řešit krizové situace
Zodpovědnost, pečlivost, důslednost, časová flexibilita
Schopnost samostatné práce a organizační schopnosti
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
Mzda: 30 000 - 45 000/ měsíc, výkonnostní odměny
Benefity společnosti:
o Zajímavá a perspektivní práce na HPP v přátelském kolektivu
o Jednosměnný provoz
o Motivační mzda
o Služební automobil a telefon
o Penzijní připojištění
o Stravenkový paušál
o Dovolená 25 dnů
Možnost nástupu ihned
Kontakt: e-mail: tel. č.: Jeriová

Pracoviště: Hostinné, Hostinné
Datum nástupu: 24.09.2024
Mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓