Informace o pracovním místě

Požadujeme:
" vyučení v oboru kuchař/číšník, případně rekvalifikace v oboru
" schopnost týmové práce a spolupráce
" samostatnost a pečlivost
" svědomitost a zodpovědnost
Náplň práce:
" příprava celodenní stravy pro uživatele (80 klientů) a zaměstnance (40 zaměstnanců - obědy)
" směnný provoz
Velikost pracovního úvazku: 100%
Plat: 5. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe 21.930,- Kč do 23.510,- Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příplatek za víkendy a svátky + 5 týdnů dovolené, 4 dny sick day
Nástup: od 1. 12. 2024 nebo dle dohody
Nabízíme:
" zázemí stabilní a profesionální organizace
" možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
" kolektiv, který Vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou
Další benefity:
" příspěvek na závodní stravování
" příspěvek na penzijní připojištění
Přihlášky se svým životopisem zasílejte: elektronicky na adresu nebo poštou na adresu Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem.
Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí stravovacího úseku paní Zuzana Polešenská, tel.:,

Pracoviště: Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králov...
Datum nástupu: 01.12.2024
Mzda: 21 930 - 23 510 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓