Pracovník ve výrobě knedlíků Dubenec až 32 000 Kč/měsíc

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na potravinářskou výrobu, nyní hledáme nové posily do výroby.
Nástup možný ihned.

Náplň práce:
• Ruční a strojová výroba knedlíků a dalších produktů
• Příprava těsta
• Spolupodílení na vedení výroby, koordinace práce
• Vaření knedlíků
• Příprava knedlíků k expedici
• Úklid pracoviště

Požadujeme

• SOU – výuční list
• Spolehlivost, pečlivost, pracovitost
• Aktivní přístup, manuální zručnost
• Odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)
• Ochotu pracovat v částečném dvousměnném provozu (5:30-14:00 a 8:00 až
16:30)
• Praxe v oboru není podmínkou

Nabízíme

• 26 000 až 32 000 Kč/měsíc hrubého
• odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy
• práci na HPP, DPČ
• pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem
• volné soboty – krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci)
• Příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti
• Slevu na firemní výrobky
• Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, rekreaci a zdravotní péči

Pracoviště: Dubenec, Dvůr Králové nad Labem
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 26 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Vhodné i pro: Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny, Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Michaela Höferová
Lokalita: Dvůr Králové nad Labem
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444930
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.