Informace o pracovním místě

Co budete dělat?
- Servis a opravy manipulační techniky u zákazníků, výjimečně v prostorách firmy
- Opravy provádět kvalitně, hospodárně a s ohledem na životní prostředí
- Komunikovat se zákazníkem, dispečinkem a kolegy
- Vést a předávat dokumentaci k provedené činnosti
- Uklízet své pracoviště, vč. likvidace odpadů a vadných dílů
- Pečovat o svěřené služební vozidlo
Co k tomu potřebujete?
- Praxi uvítáme, ale zvládneme vás i zaučit – pro začátek bude stačit vaše ochota se učit a schopnost samostatné práce.
- Odborné vyučení technického charakteru, anebo zkušenosti s prací podobného charakteru.
- Odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. výhodou
- Práci s počítačem – základní dovednosti a znalosti, ideálně i v AJ pro využití diagnostik.
- Máte rádi lidi a komunikaci s nimi – komunikace se zákazníky i kolegy bude váš denní chléb.
- Jste týmový hráč, umíte vzít za práci a dostát svému slibu – chceme vytvářet pracovní pohodu a vzájemně se na sebe spolehnout.
- Řidičský průkaz – řízení auta bude Vaší denní záležitostí.
Co vám naopak můžeme nabídnout my?
- Po roce pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Příjemný a stabilní pracovní kolektiv
- Zázemí stabilní firmy, ve které je každý důležitou součástí
- Možnost po dohodě zapůjčit – nářadí, vlek, apod.
- Potřebné vstupní zaškolení
- Možnost osobního rozvoje v oboru
- Služební automobil
- Mobilní telefon
- Příspěvek na stravování
- Kvalitní a kompletní nářadí
- Vzdělávací kurzy, školení
- Nástup možný ihned
Co šéf určitě ocení? Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se, vzájemný respekt
Nástup možný ihned
Tel. kontakt: 8:00 - 16:00 hod.

Pracoviště: Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králov...
Datum nástupu: 02.09.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.