Hlavní stavbyvedoucí

Do rostoucí stavební společnosti s rodinnou atmosférou a moderním zázemím hledám zkušeného, seniorního Stavbyvedoucího, který dokáže řídit stavby nejen po stavební, ale i ekonomické stránce.
Pokud máte autorizaci na pozemní stavby (nebo se na ni chystáte), hledáte změnu a možnost růst i se svým zaměstanavatelem, pak jsme tady právě pro Vás!
Náplň práce:

• řízení staveb od A do Z
• jednání s projektanty, úředníky i investory
• zodpovědnost za ekonomickou stránku stavby
• řízení rozpočtu a termínů, průběžná aktualizace
• vedení týmu, koordinace subdodávek

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
• praxe v kompletním řízení pozemních staveb
• ochota cestovat v rámci Pardubického a Královéhradeckého kraje
• autorizace ČKAIT (příp. ochota k získání)
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• ekonomicko - stavební přehled

Nabízíme

• volnost v řízení stavebních prací
• podporu kolegů a kompletní zaškolení
• služební auto i k soukromým účelům
• veškeré technické vybavení
• stravenkový paušál
• 25 dnů dovolené
• firemní akce - nepovinné :-)

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 60 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Manpower
Zadavatel: Barbora Sýkorová
Lokalita: Kostelec nad Orlicí
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!