Informace o pracovním místě

Pracovní poměr na dobu určitou, pružná pracovní doba.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: péče o zahraniční klienty v Německu, zpracování poptávek, objednávek a reklamací; vystavování potvrzení objednávek; komunikace se zákazníky na denní bázi (telefon, email); komunikace napříč firmou.

Požadavky: znalost NJ na komunikativní úrovni podmínkou, AJ výhodou; uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook); komunikační dovednosti, obchodní vystupování, samostatnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, stravenkový paušál, měsíční a pololetní příplatky za nulovou nemocnost, příspěvky - na péči o zdraví, na Vánoce, na dovolenou.

Kontakt - paní Daniela Čermáková, DiS.; tel.:,Po - Pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.); e-mail: (pro zaslání životopisu).

Pracoviště: Nové Město nad Metují, Nové Město n...
Datum nástupu: 03.10.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓