Pracovní poměr na dobu určitou (po domluvě možná i DPP), nepřetržitý provoz - 12hodinové směny, plný pracovní úvazek s možností zkráceného pracovního úvazku. Nástup možný ihned.
Pozice jsou vyhrazeny pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Náplň práce: ostraha a recepce firemního areálu v Novém Městě nad Metují; obsluha kamerového systému - klíčové hospodářství, vjezd; kontrolní obchůzky; hlášení provozních závad apod.

Požadavky: dobré komunikační schopnosti; přiměřený fyzický stav; praxe a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou - zaměstnavatel zajistí přípravu na zkoušky a jejich absolvování.

Zaměstnavatel nabízí: hrubou mzdu cca 19.500 Kč měsíčně; náborový bonus až 3.000 Kč - 8.000 Kč po odpracování zkušební doby, dalších 5.000 Kč po odpracovaném roce; osobní ohodnocení až 3.000 Kč měsíčně; výkonnostní odměny, prémie; příjemný kolektiv i vedoucí; dobré zázemí; domluvu na plánu směn ostrahy objektu.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte paní Kvapilovou, na telefonu ve všední dny od 08:00 hod. do 14:00 hod.), nebo piště na e-mail:

Pracoviště: Nové Město nad Metují, Nové Město n...
Datum nástupu: 15.10.2024
Mzda: 19 500 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓