Informace o pracovním místě

Předpokládaná náplň práce:
Příjem poptávek zákazníků, zpracování technických postupů výroby, poptávek, tvorba nabídek. Pravidelná zpětná vazba k nabídkám. Komunikace se zákazníky ohledně nabídek, komunikace s OZ, konstruktéry, grafiky a referenty zákaznického servisu. Pomoc při včasné realizaci zakázek. Kontrola výroby.

Požadujeme:
znalost technologie spojené s kartonáží výhodou
ovládání grafického nebo konstrukčního programu výhodou
ovládání výpočetní techniky
praxe v oblasti navrhování a v kreslení technických dokumentací - výhodou
obchodní dovednosti
řidičský průkaz skupiny B
profesionální vystupování, dobré komunikativní dovednosti, časovou flexibilitu
důvěryhodnost, zodpovědnost, samostatnost, orientace na výsledek a dlouhodobý úspěch
angličtina nebo němčina výhodou

Nabízíme:
Tvořivou práci v profesionálně řízené firmě
Přátelský kolektiv
Úvodní zaškolení, následné zvyšování dovedností

Pracoviště: Třebechovice pod Orebem, Třebechovi...
Datum nástupu: 10.07.2024
Mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓