Obsluha lakovací linky Skřivany od 159 Kč/hod.

Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Náš klient, který je centrálním výrobcem kovových vík zejména pro potravinářský průmysl přijme nového kolegu na pozici vykladače.

Náplň práce:
• Seřizování a obsluha linky – lakovací, střihací a vykladače
• Zajištění v požadované kvalitě, kvantitě a termínech
• Dohlížení na dodržování pracovních postupů a sledování jakosti u pracovníků externích firem na pracovišti vykladače lakovací linky

Požadujeme

• Dobré komunikační schopnosti
• Základní znalost používání nářadí
• Vysoká zručnost
• Znalost čtení technických výkresů výhodou
• Ochotu pracovat na 3 směny

Nabízíme

• Mzdu 159 Kč/hod. + až 20% bonusy
• 5 týdnů dovolené
• Příplatek za noční a odpolední směnu
• Práci v mezinárodní výrobní společnosti
• Profesní vzdělávání a rozvojové programy včetně výuky jazyků
• Pružnou pracovní dobu 37,5 hodin týdně
• Stravenky (160 Kč) a závodní jídelna v areálu závodu
• Příspěvek na životní či pen. připojištění
• Příspěvek na Vánoce a dovolenou
• Vlastní rekreační zařízení
Poznámka:
• V případě, že Vás nabídka zaujala neváhejte odpovědět na email nebo zavolat na telefonní číslo.

Pracoviště: ., Nový Bydžov
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 159 - 180 Kč/hod.
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Adéla Ouzká
Lokalita: Nový Bydžov
Zavolat: Zobrazit kontakt 732915789
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)