Informace o pracovním místě

Náplň práce:
1.Příjem surovin, míchání polotovarů ze surovin, sušení, mísení sypkých produktů, pytlování, bagování, balení a expedice.
2.Účast na střediskových poradách - interpretace výsledků směny.
3.Manipulační práce - VZV, ručně vedená manipulační zařízení.
4.Vedení výrobní evidence.

Požadujeme:
1. Práce na směny a v případě potřeby o víkendech.
2. Vyučen v technickém oboru.
3. Zkušenosti z výroby potravin.
4. Dodržování výrobních postupu v potravinářském provozu.
5. Místo výkonu práce Nový Bydžov.
6. Pracovitost, spolehlivost, fyzická zdatnost, zodpovědný přístup k práci a chuť učit se novým věcem.

Nabízíme:
1. Prémie, bonusy dle výkonu
2. Stravenky
3. Pracovní oblečení
4. Možnost dalšího růstu a vzdělávání v oboru

Pracoviště: Nový Bydžov, Nový Bydžov
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 33 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.