Strojírenský dělník – seřizovač 159 Kč/hod. Skřivany 159 Kč/hod. Skřivany

Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Náš klient, který je centrálním výrobcem kovových vík zejména pro potravinářský průmysl přijme nového kolegu na pozici Seřizovač (Strojírenský dělník – obsluha linky).

Náplň práce:
• Zodpovědnost za chod linky s cílem plnit požadovaný výkon, efektivitu a kvalitu výroby
• Seřizování a provádění drobných oprav strojního zařízení

Požadujeme

• Technické myšlení, manuální zručnost, samostatnost
• Zkušenost s nepřetržitým provozem, ale není to podmínka
• Výuční list nebo maturitu ze školy technického směru, ale není to podmínka
• Praxe výhodou

Nabízíme

• Mzdu 159 Kč/hod. + až 20% bonusy
• Příplatky za noční a odpolední
• Přátelskou atmosféru,
• Příplatky dle Zákoníku práce za odpolední, noční, nepřetržitý provoz
• Stravenky ve výši 160 Kč/ měsíc,
• Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
• Příspěvek na „Vánoce“ a dovolenou,
• Příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví,
• 5 týdnů dovolené a řadu dalších atraktivních benefitů
Poznámka:
• V případě, že Vás nabídka zaujala neváhejte odpovědět na email nebo zavolat na telefonní číslo.

Pracoviště: ., Skřivany
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 159 - 180 Kč/hod.
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Adéla Ouzká
Lokalita: Nový Bydžov
Zavolat: Zobrazit kontakt 732915789
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓