Informace o pracovním místě

NÁPLŇ:
" samostatný procesní návrh technologií (bilanční výpočty, návrhy jednotkových operací)
" zpracování projektové dokumentace
" technická jednání se zákazníky a subdodavateli
" koordinace při výrobě, testování a uvádění do provozu

POŽADUJEME:
" VŠ technického směru (ideálně se zaměřením na chemické nebo procesní inženýrství)
" alespoň 3 roky praxe
" orientace v technické dokumentaci
" uživatelská znalost MS Office, bilančních výpočetních SW (např. ChemCAD)
" samostatnost, vytrvalost, rozhodnost, zodpovědnost
" AJ na komunikační úrovni, NJ výhodou

NABÍZÍME:
" zázemí silného ryze českého koncernu
" možnost seberealizace a profesního růstu
" příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
" pružnou pracovní dobu, týden placeného volna navíc
" příspěvek na stravování, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Pracoviště: Hradec Králové, Hradec Králové
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!