Operátor/operátorka výroby elektrod Hradec Králové od 33 000 Kč/měsíc

Jste spolehlivý pracovník? Sháníte práci v Hradci Králové a nevadí Vám pracovat na dvě směny?
Pak hledáme právě Vás!
Pro našeho klienta zabývající se výrobou zdravotnických komponentů a vizuální kontrolou hledáme nové kolegy na pozici operátor/ka výroby elektrod.
ZAUČENÍ V NĚMECKU!!

Náplň práce:
• Výroba komponentů pro kardiostimulátory
• Práce s mikroskopem, lupou a dalšími pomůckami
• Obsluha měřících strojů a dalších zařízení
• Čištění pracovního prostoru a zařízení
• Intenzivní zaučení u našich kolegů v Německu

Požadujeme

• Zkušenost práce ve výrobě
• Manuální zručnost, přesnost a pečlivost
• Schopnost dodržovat pracovní a výrobní postupy
• Ochota práce na směny

Nabízíme

• Stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti, která se svými výrobky snaží zlepšovat životy 100 miliónům pacientů ročně
• Možnost seberealizace a kariérního rozvoje
• Čisté a klimatizované pracovní prostředí
• Přátelský a profesionální tým kolegů
• Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, multisport kartu

Poznámka:
V případě, že Vás nabídka zaujala neváhejte odpovědět na email nebo zavolat na telefonní číslo.

Pracoviště: ., Hradec Králové
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 33 000 Kč/měs.
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Adéla Ouzká
Lokalita: Hradec Králové
Zavolat: Zobrazit kontakt 732915789
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓