Informace o pracovním místě

Kontakt: Dušek Jakub, tel.:, e-mail:
Do našeho týmu hledáme schopného kandidáta na pozici pracovník repasní a montážní dílny.
Náplň práce:
Opravy a repase stanovených měřidel (bytové vodoměry a měřiče tepla)
Montáž a demontáž stanovených měřidel, ověřování stanovených měřidel a svoz měřidel zákazníkům.
Požadujeme:
Minimálně výuční list v technickém oboru
Základní znalost práce na PC (MS Office)
Manuální zručnost a řidičské oprávnění skupiny B.
Očekáváme aktivní a odpovědný přístup, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a ochotu odborně se rozvíjet a učit novým věcem.
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání, příležitost k profesnímu růstu, podpora kolegů a přátelský kolektiv, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené.
Kontakt předem telefonicky: - Jakub Dušek

Pracoviště: Ostrov, Ostrov
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 26 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!