Informace o pracovním místě

Kontakt: Tereza Oláh Grossmannová Bc., tel.:, e-mail:
Pracovní doba: 6:30 - 15:00 h.
Náplň práce: Zajišťování přepravy zaměstnanců a eskortování vězněných osob do zdravotnických zařízení a k
soudům.
Požadavky:
- středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- řidičské oprávnění B, C, D
- trestní bezúhonnost
- státní občanství ČR
- náborový příspěvek 150.000,- Kč,
- Stabilizační příspěvek 5.000,- Kč,
- 6 týdnů dovolené,
- možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního
zařízení a posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování,
rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné
půjčky,

Pracoviště: Ostrov, Ostrov
Datum nástupu: 04.09.2024
Mzda: 34 800 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
maskot

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓