Lázně Imperial Karlovy Vary nabízí pracovní příležitost ve vedení stravovacího úseku.
Nabízíme příležitost účastnit se na chodu 5 restaurací a 3 kaváren prestižních 5* a 4* lázeňských hotelů.

ASISTENT/ka FOOD and BEVERAGE MANAGERA (stravovací úsek)

Pracovní náplň:
• dohlíží na připravenost restaurací a kuchyní, dodržování provozní doby a úrovně poskytovaných služeb
• podílí se na tvorbě cen, norem a kalkulací, kontroluje skladbu jídelního a nápojového lístku, dodržování předpisů a nařízení
• podílí se na přípravě nabídek stravy a nápojů při objednávkách akcí, dohlíží nad akcemi
• provádí měsíční inventarizace, administrativní a statistické práce atd.

Nabízíme:
• ubytování
• mzda dohodou, vyšší víkendové příplatky
• personální strava zdarma
• zaměstnanecké benefity (např. SIck Days, Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání O2 Family, vstup do našeho bazénového centra zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

Požadujeme:
• min. ukončená SŠ obor gastronomie, hotelnictví; praxe výhodou
• oborová znalost AJ, NJ či RJ výhodou; ČJ podmínkou
• uživatelská znalost práce na PC
• pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost
• zájem o trendy v gastronomii, kreativní přístup a schopnost vést kolektiv

Pracoviště: Karlovy Vary, Karlovy Vary
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Imperial Karlovy Vary a. s.
Zadavatel: HR Manager
Lokalita: Karlovy Vary
Zavolat: Zobrazit kontakt 353207002
Imperial Karlovy Vary a. s.

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!