Informace o pracovním místě

Kontakt:Ferencová Hana Bc., tel.:, e-mail:
Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., rozšiřuje svůj tým a vypisuje výběrové řízení na pozici Vedoucí pracovník v oblasti socioekonomických věd v rámci strategického projektu Centrum lázeňského výzkumu.
Náplň práce: Samostatné vedení vědeckého týmu (do 5 osob), řízení výzkumných aktivit v oblasti socioekonomických věd,
Zodpovědnost za řádnou realizaci projektových aktivit v socioekonomické časti projektu, plnění projektových cílů, milníků a monitorovacích indikátorů v souladu s metodickou dokumentací projektů a harmonogramem projektu,
Hospodaření se zdroji (finančními, informačními, materiálně-technickými) svěřenými do působnosti,
Spolupráce s projektovým, finančním, personálním a administrativním oddělením,
Aktivní komunikace a spolupráce se všemi zúčastněnými stranami v rámci projektů – řešitelskými vědeckými týmy, manažery a výzkumníky zapojených partnerských institucí, poskytovatelem podpory, zřizovatelem,
Monitoring vývojových trendů, vyhledávání nových vědecko-výzkumných příležitostí, předkládání návrhů na inovace v oblasti vědecko-výzkumné činnosti.
Požadujeme: VŠ vzdělání (min. magisterské) ekonomického nebo sociologického zaměření,
Zkušenost s vedením menšího týmu nebo výzkumných/rozvojových projektů,
Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího a znalost anglického jazyka na úrovni min. B1,
Proaktivní přístup, samostatnost při řešení úkolů, zodpovědnost, pečlivost,
Psychická odolnost a připravenost k vysokému pracovnímu nasazení,
Velmi dobré komunikační dovednosti – schopnost komunikace napříč organizacemi, vědeckými týmy, schopnost konstruktivního řešení problémů, týmová spolupráce, prezentační dovednosti.
Co nabízíme: Práci v perspektivní organizaci,
Finanční ohodnocení 55 000 – 65 000 Kč/měs. podle míry zkušeností a odbornosti
Zodpovědnou, samostatnou a pestrou práci, možnost podílet se na řízení velkého strategického projektu,
Stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu po dobu trvání projektu na plný pracovní úvazek s výhledem převedení na dobu neurčitou,
Flexibilní pracovní dobu, možnost home office,
Možnost spolupráce na dalších projektech,
Podporu dalšího vzdělávání (vč. jazykových kurzů), osobního rozvoje,
Zahraniční konference, školení,
5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity.

Pracoviště: Karlovy Vary, Karlovy Vary
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 55 000 - 65 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)