Informace o pracovním místě

Kavárna Galerie a Prostor.
Možno i na poloviční úvazek (14000 Kč). Možno i OZZ.
Náplň práce:
- příprava a vedení workshopů a vzdělávacích programů
- práce s různými věkovými skupinami
- podpora rozvoje kreativních schopností studentů a studentek
Požadavky:
- odpovídající vzdělání (VŠ uměleckého směru)
- respektující přístup k studentům a studentkám
- schopnost inspirovat ostatní
Zaměstnavatel nabízí:
- kreativní a inspirativní pracovní prostředí
- možnost podílet se na rozvoji GaPu
- příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
- flexibilní pracovní doba
- možnost realizace vlastních projektů
Zaměstnanecké výhody:
- motivační prémie, možnost částečného úvazku, zvýhodněné ceny v kavárně, volné vstupy na akce
Informace:
- mailem, telefonicky.>

Pracoviště: Znojmo, Znojmo
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 28 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)