Podmínka: SŠ vzdělání, výhodou zaměření ekonomického směru, praxe v oboru vítána, znalost mzdové problematiky a programu, znalost mzdových předpisů a zákonů, výborná znalost MS Office, zejména EXCEL, schopnost týmové práce, pečlivost, smysl pro zodpovědnost, čistý trestní rejstřík.
Výhoda: znalost programu VEMA, zkušenost s účetnictvím příspěvkových organizací.
Náplň práce: zpracování výplat, zpracování mzdových podkladů pro dotace/projekty, příprava mzdového rozpočtu organizace, evidence skladů, vedení smluv a bytů v Domě s pečovatelskou službou, pokladna.
Nabízíme: práci ve stabilní organizaci , 1,0 pracovní úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou), nástup ihned nebo dle dohody, 25 dnů dovolené, stravenky, platové ohodnocení dle platové třídy 9 a délky praxe, další vzdělávání v oboru, možnost odborného rozvoje.
Kontakt na tel. a osobně Po-Pá od 8:00 do 15:00 hod, na mail.

Pracoviště: Kyjov, Kyjov
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓