Informace o pracovním místě

Pracovní poměr na půl roku s možností prodloužení.
Co vás čeká: vedení a koordinace výrobních procesů, spolupráce s přípravou výroby, realizace výroby dle nastaveného plánu výroby, řízení pracovníků výroby, kontrola procesu výroby, řešení aktuálních problémů na směně, zodpovědnost za dodržování technologických postupů výroby, reporting výsledků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: očekáváme zkušené zaměstnance, kteří nejsou nováčci na pozici mistr výroby, schopnost vést a komunikovat s lidmi, akceptace nepřetržitého provozu, být flexibilní a mít organizační schopnosti, technické myšlení, samostatnost a spolehlivost.

Co vám můžeme nabídnout: pracovní smlouva na 6 měsíců, následně smlouvu prodlužujeme, mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem od 44.000,- Kč, příspěvek na stravování, nástup možný ihned.
Životopisy zasílejte na do předmětu napsat: MISTR VÝROBY

Pracoviště: Dubňany, Dubňany
Datum nástupu: 19.09.2024
Mzda: 44 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓