Chcete pracovat v silné nadnárodní společnosti, která úspěšně naplňuje svoje vize?

Do výrobního závodu v Bzenci, hledáme zkušeného kolegu, který nám pomůže zvyšovat kvalitu našich výrobků a služeb.

Jsme fajn tým, s dobrou firemní kulturou a rádi u nás přivítáme produktivního a pohodového parťáka.

Ozvěte se nám :)

Vaše náplň práce:
• řešení zákaznických reklamací, denní kontakt se zákazníkem, zákaznické návštěvy a audity
• zavádění nových výrobků do sériové výroby, dle požadavků automobilového průmyslu
• tvorba vzorkovací dokumentace
• zpracování a vyhodnocování dat o kvalitě výrobků a procesů
• reporting managementu

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• AJ na středně pokročilé úrovni
• znalost nástrojů a metod řízení kvality
• schopnost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

• perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
• mzdové ohodnocení, odpovídající náročnosti práce
• vzdělávací kurzy a odborná školení
• pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• dotované závodní stravování
• příspěvek na péči o zdraví
• věrnostní odměna a stabilizační příplatek

Pracoviště: Bzenec, Uherské Hradiště
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 45 000 - 55 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zadavatel: Pavla Dočkalová
Lokalita: Bzenec
Zavolat: Zobrazit kontakt 775412142
SULCO Automotive Group, s.r.o.

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.