Chcete pracovat v silné nadnárodní společnosti, která úspěšně naplňuje svoje vize?

Do strojírenské výroby v Bzenci, hledáme kolegu, který se postará o dodržování standardů EMS, v rámci celého závodu.

Vyznáte se v patřičné legislativě, jste proaktivní a posouváte věci dopředu?

Ozvěte se nám :)

Náplň práce:
• koordinace a zajišťování povolovacích řízení, v úseku ochrany ŽP
• monitoring a implementace změn, v souladu s platnou legislativou v oblasti ŽP
• realizace interních auditů v oblasti ŽP, v souladu s normou ISO 14001
• komunikace s úřady státní správy a s třetími stranami
• spolupráce s ostatními kolegy, napříč divizemi
• tvorba a revize havarijních a povodňových plánů
• aktualizace a optimalizace systému, dle korporátních směrnic

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání a praxi na obdobné pozici
• znalost norem ISO 14001 a ISO 19011
• znalost legislativních předpisů, souvisejících s ŽP
• orientaci v oblasti nakládání s chemickými látkami a směsmi
• AJ na pokročilé úrovni
• ŘP sk. B

Nabízíme

• perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
• mzdové ohodnocení, odpovídající náročnosti práce
• pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• dotované závodní stravování
• vzdělávací kurzy a odborná školení
• příspěvek na péči o zdraví
• věrnostní odměna a stabilizační příplatek a mnohé další

Pracoviště: Bzenec, Uherské Hradiště
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 50 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zadavatel: Pavla Dočkalová
Lokalita: Bzenec
Zavolat: Zobrazit kontakt 775412142
SULCO Automotive Group, s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...