Kontakt telefonicky v pracovní dny 07:00 - 14:30 hod., nebo e-mailem.

Náplň práce:
Výroba a instalace dopravníků a automatických strojů především pro potravinářský průmysl. Jedná se především o kusovou a malosériovou výrobu v kooperaci v pracovním týmu s dalšími kolegy. Výroba probíhá v našem závodě v Brně a následně se zařízení instalují u našich zákazníků v České a Slovenské republice.

Co od Vás požadujeme?
" vyučení v technickém oboru
" orientace ve výkresové dokumentaci
" manuální zručnost, pečlivost a přesnost při práci
" řidičský průkaz sk. B vítán

Co Vám můžeme nabídnout?
" zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
" pestrou a zajímavou práci
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" jednosměnný provoz, možnost částečného úvazku
" mzdu odpovídající zkušenostem a přístupu k práci
" příspěvek na stravování
" firemní oblečení a obuv
" místo výkonu práce Brno - Horní Heršpice
" nástup možný ihned

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 01.08.2024
Mzda: 32 000 - 38 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓