HR SPECIALISTA (M/Ž)

Do našeho rostoucího 3členného HR týmu hledáme nového kolegu, který se ujme nových projektů. Budete mít možnost je rozvíjet od samého začátku. Tato pozice je klíčová pro celkové směřování společnosti ABZAKOVO, která je na trhu již 18 let.

Co vás čeká?

Nábor nových zaměstnanců do naší agentury, přičemž vaše působení nebude omezeno pouze na Brno, ale rozšíří se po celé Moravě.
Doporučování vhodných kandidátů na různé pracovní pozice s možností pomáhat lidem najít ideální pracovní pozici.
Podílení se na reportingu.

Požadujeme

Máte tah na branku – nejen že máte hlavu plnou skvělých nápadů, ale dokážete je proměnit ve skutečnost a dovést je k úspěšnému zakončení.
Je zcela přirozené, že občas máme horší dny, ale vy se vyznačujete profesionalitou a jdete příkladem. Jste proaktivní a pracujete na tom, aby HR procesy fungovaly ještě lépe, a nečekáte, že vám každý den někdo přidělí úkol.
Empatii a především smysl pro humor (panuje u nás v týmu velmi neformální atmosféra).
Máte alespoň 1 rok praxe na obdobné HR pozici.

Nabízíme

Pravidelné příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu díky workhopům, školením a tréninkům.
Práce v příjemném prostředí v centru Brna, ve kterém se z kolegů stávají přátelé.
Možnost posunout se na pozici TeamLeader.
Jedinečná nabídka ubytování v Krkonoších s rodinou nebo přáteli.
Pravidelné teambuildingy, legendární večírky.
Multisport kartu.

Zní to lákavě? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a stručný motivační dopis. Těšíme se na Vás!

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 30 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.
Zadavatel: Kovácsová Katarína
Lokalita: Brno
Zavolat: Zobrazit kontakt
ABZAKOVO spol. s r.o.

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓