Informace o pracovním místě

Nabízíme:
práce na 3 úvazek
nástup možný od října nebo listopadu 2024
pracovní smlouva na dobu určitou
pracovní doba: od 07:00 do 13:00 nebo dle domluvy
6 týdnů dovolené
přátelský kolektiv
zvýhodněné tarify volání pro zaměstnance

Náplň práce:
příprava a vaření jídel dle stanoveného jídelníčku
zajištění správné přípravy pokrmů v souladu s hygienickými předpisy a normami HACCP
spolupráce při sestavování jídelníčku
dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů
udržování pořádku a čistoty v kuchyni

Požadavky:
vyučení v oboru kuchař/ka nebo prace v oboru min. 2 roky
znalost hygienických předpisů a norem HACCP
spolehlivost, samostatnost a dobré organizační schopnosti

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: nebo kontaktujte ředitelku školy Lenku Krmelovou na tel. čísle:.

Pracoviště: Šlapanice, Šlapanice
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 19 000 - 21 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Vyučen
maskot

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓