Cateringový číšník/ servírka

Hotel Aqualand Inn je návštěvníky velmi oblíbený hotel o kapacitě více než 100 lůžek s nádherným výhledem na Pálavu. Stojí hned vedle největšího aquaparku v ČR - Aqualand Moravia.

Nyní je tu skvělá příležitost pro Vás, právě hledáme nového kolegu/ kolegyni do našeho Lobby baru hotelu Aqualand Inn.

Co Vás čeká?

Budete usměvavou tváří, která hosty v našem lobby baru přivítá.
Nabídnete jim nápoj nebo ala carte menu.
Díky Vám bude lobby bar vypadat neustále čistý a uklizený.
Pracovní doba od 10-22 hodin.

Požadujeme

Chodí k nám i cizinci, proto znalost německého nebo anglického jazyka je pro Vás velkou výhodou.
Laskavý a profesionální přístup ke všem našim klientům je naším heslem.
Při práci s hotovostí Vám nebude nic chybět ani přebývat.
Vyhovuje Vám systém krátký/dlouhý týden.

Výhodou:

Vlastní automobil -> autobusy k nám moc nenavazují.

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr, férovou mzdu vyplácenou oficiální cestou.
Procento z tržby - 2%.
Možnost sdíleného ubytování přímo u Aqualandu Moravia.
Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro Vás i Vaši rodinu, a to vč. Wellness.
Placené volno navíc.
Sick days.
Dotovaný oběd s možností výběru ze dvou jídel.
50% sleva na všechny typy masáží.
30% až 50% sleva na všechny produkty (zboží, služby, jídlo, nápoje).
Firemní akce pro zaměstnance.
Dárek k výročí ve firmě. Narozeninový dárek.
Vstup do solné terapie. Sirná koupel zdarma.
Parkování zdarma.
Nově vybavená zaměstnanecká posilovna.
Zaměstnanecká prádelna.
Zaujala Vás nabídka? Ozvěte se nám, zašlete Váš aktuální životopis, a my už se Vám ozveme.

Pracoviště: Pasohlávky 110, Pasohlávky
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 20 a více
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ŽS REAL, a.s.
Zadavatel: Šárka Nováková
Lokalita: Pohořelice
ŽS REAL, a.s.
Ukázat na mapě

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.