Máte zkušenosti s vedením týmu technologů a výrobních inženýrů? Jste technicky zdatný a dokážete prokázat úspěchy v řízení projektů? Pokud ano, jste ideálním kandidátem pro tuto pozici a rádi se o vás dozvíme více.
Nabízíme:

• Skvělá mzda, za vaše skvělé zkušenosti
• Individuální systém bonusů
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na stravování
• Pružná pracovní doba
• Zvýhodněné ceny pro firemní výrobky
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Smlouva na dobu neurčitou
• Firemní vůz s možností osobního využití

Náplň práce:

• Technologická podpora, kvalifikace a spolupráce s dalšími odděleními, včetně výroby, vývoje a marketingu
• Podpora pro vývoje nových i stávajících produktů
• Zavádění nového sortimentu a výrobních postupů
• Ověřování a schvalování výrobních postupů a produktů, včetně tvorby technických specifikací

Požadujeme:

• VŠ v technickém oboru
• Minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici
• Zkušenost s vedením projektů
• Řdičský průkaz sk. B
• Plynulá angličtina (min. C1)
• Znalost práce s PC (MS Office)

Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Kuřim
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓