Nabízíme práci CNC operátora/ky v malé firmě v Boskovicích, která se zabývá výrobou PKD a CBN destiček pro obrábění. Pokud máte vzdělání technického směru a praxi v oboru 1–2 roky, tak se neváhejte ozvat. Uvítáme i šikovného absolventa/šikovnou absolventku se zájmem a snahou učit se novým věcem. Nabízíme stabilní práci, čisté pracovní prostředí v nové hale firmy, 5 týdnů dovolené, roční bonus, stravenky 100 Kč/den.

Požadavky :
Min SŠ nebo SOU technického směru, ideálně praxe 1-2 roky, možno i absolvent/ka, základní znalost Aj, základní znalost programování výhodou, vhodná znalost CAD-CAM, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC, řidičský průkaz B.

Náplň práce: Obsluha drátové pily, CNC brusky, soustruhu a frézky, technologická příprava. Výsledným produktem jsou řezné nástroje s břitem z diamantu apod.
Plat : 35.000 – 45.000 Kč
Nástup : ihned nebo dle domluvy. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM nebo telefonicky - zašlete prosím životopis e- mailem na: nebo volejte na č. Ing. Hermanová.

Pracoviště: Boskovice, Boskovice
Datum nástupu: 11.10.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓