Hledáme technicky orientovaného profesionála se zkušenostmi, který se stane nepostradatelnou součástí našeho týmu, zajišťujícího bezproblémový provoz našich pokročilých skladovacích a distribučních systémů. Co Vám nabízíme?

• Atraktivní mzdu až 42 000 Kč s možností dalšího růstu
• Nevídaný náborový bonus ve výši 50 000 Kč
• Roční bonus, a to až 14 000 Kč
• Roční příspěvek do Kafeterie 4 000 Kč
• Příspěvky na dopravu, stravování a penzijní připojištění
• Každoroční mzdové navyšování
• Příplatky za směnnou práci
• Týden dovolené navíc!
• Možnost profesního rozvoje

Co od Vás očekáváme?

• Aktivní znalost angličtiny pro občasnou komunikaci s technickou podporou v Německu
• Praxe na obdobné pozici a zkušenost technologií automatického skladování je výhodou!
• Řidičský průkaz sk. B

Co Vás čeká?

• Udržování provozu technologii automatického skladování
• Servis, péče, obsluha a dohled nad stroji ve výrobě
• Práce v ČISTÉM a MODERNÍM prostředí
• Budete pracovat v třísměnný provozu a mít VOLNÉ víkendy

Datum nástupu: Ihned
Mzda: 37 000 - 42 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Zadavatel: Nábory Job Leader
Lokalita: Adamov
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓