Obsluha výrobní linky - zemědělství

 K ovládání automatických výrobních systémů hledáme další posily.

Požadujeme

• Ochota pracovat v třísměnném provozu
• Ochotu učit se nové věci a pracovní postupy
• Základní znalost práce na PC
• Spolehlivost

Nabízíme

• Zajímavou pracovní náplň s inovativním vybavením
• Stabilní zázemí v moderní prosperující společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení
• Kvalitní dotované stravování v podnikové kantýně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Manpower
Zadavatel: Marie Valentová
Lokalita: Veselí nad Lužnicí
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓