Informace o pracovním místě

Upřesňující informace:

Co vás čeká
-zámečnická práce
-údržba a opravy výrobních linek
Výhodou bude, pokud budete umět
-svařovat metodou CO2, obalenou elektrodou, případně TIG
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
-manuální a technickou zdatnost
-samostatnost, spolehlivost
Co vám můžeme nabídnout
-práci na HPP
-možnost i spolupráce s OSVČ
-zajímanvé finanční ohodnocení s ohledem na Vaši dosavadní praxi a pracovní zkušenosti
-práci v jednosměnném provozu (pouze ranní)
-5 týdnů dovolené
-příspěvek na penzijní připojištění
-závodní stravování
-pracovní oděv včetně obuvi
-příležitost profesně se rozvíjet, školení
Zaměstnanecké výhody:
-nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění,odborný růst, příspěvek na dopravu, příjemný kolektiv, zázemí malé stabilní firmy
Kontakt: telefonicky - Ing. bednářová, e-mail:

Pracoviště: Planá nad Lužnicí, Planá nad Lužnic...
Datum nástupu: 10.07.2024
Mzda: 29 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!