Informace o pracovním místě

KONTAKT E-MAILEM
Náplň práce:
Příprava zakázky, koordinace materiálu
Výroba a montáž nábytku jak v sériové výrobě, tak v rámci různorodých zakázek
Aktivní spolupráce napříč truhlářskou výrobou
POŽADUJEME:
Manuální zručnost, pečlivost a důraz na detail, a zájem učit se nový věcem
Proaktivní přístup, zodpovědnost a pozitivní přístup k práci
Zkušenost s truhlářskou výrobou / vzdělání v oboru
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
Práci v rozvíjející se rodinné společnosti
Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Dotované stravování
Zaměstnanecké slevy
Servisní služby pracovního oděvu
Pozici na plný pracovní úvazek
Termín nástupu: ihned/dohodou
Po prvním roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
Místo výkonu práce: Třeboň
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Dotované stravování, pitný režim na pracovišti, zaměstnanecké slevy na výrobky, servis pracovních oděvů

Pracoviště: Třeboň, Třeboň
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 24 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)