Informace o pracovním místě

KONTAKT: E-MAILEM
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- po zkušební době osobní ohodnocení až 2.000,- kč
- 20 hodin (po-pá 4 hodiny denně)

Náplň práce:
- Pomoc zaměstnancům se zdravotním omezením při tvorbě výrobků, při kompletaci výrobků apod.
- Pomoc s evidencí práce a evidencí výrobků

Požadujeme:
- Komunikativnost
- Schopnost týmové spolupráce
- Porozumění pro lidi se zdravotním postižením a dovednosti potřebné pro práci s nimi
- Kreativitu a preciznost v práci

Nabízíme:
- Práci na zkrácení úvazek s možností pozdějšího rozšíření
- Práci ve velmi hezkém, nově zrekonstruovaném prostřední
- Podporu v týmové spolupráci

Životopis a motivační dopis zasílejte na mail do 15.9.2024. Případné dotazy na tel..

Pracoviště: Dačice, Dačice
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 12 250 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓