Pracovník/ce - v internetovém obchodu. Sortiment zboží audio / video nosiče a audiotechnika.
Náplň práce: administrativní práce, komunikace se zákazníkem, práce s mobilním terminálem, občasná výpomoc na oddělení expedice a skladu
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu, schopnost zorganizovat si den, pracovat v týmu, dobře umět ovládat PC, výborná znalost ČJ, příjemná komunikace se zákazníky, aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem
Nástupní mzda je na dobu zaučení. Prodloužení smlouvy o další rok samozřejmostí při vzájemné spokojenosti.
Zaměstnanecké výhody: Moderní čisté prostředí, pracovní doba pondělí až pátek, sezónní odměny (13. plat), výkonnostní odměny, příspěvky na stravování (116Kč/den), sleva na firemní zboží, zaměstnanecké mobilní tarify.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Pracoviště: Trhové Sviny, Trhové Sviny
Datum nástupu: 01.10.2024
Mzda: 24 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓