Jsme TSE, přední český výrobce zdravotní techniky pro neonatologii. Jako jediní v České republice vyrábíme inkubátory, které pomáhají předčasně narozeným dětem nejen u nás, ale také v Kazachstánu, Thajsku, Maroku a mnoha dalších zemích po celém světě. Naše portfolio zahrnuje také vyhřívaná lůžka a fototerapeutické lampy pro léčbu novorozenecké žloutenky.
Každý náš přístroj vzniká pod šikovnými rukama našich mechaniků přímo v Českých Budějovicích.
A teď máš jedinečnou příležitost stát se jedním z nás! Hledáme nového zaměstnance do střediska nástrojárny, které je nedílnou součástí výroby zdravotní techniky.
Vaším úkolem bude především
- Práce na 3osé CNC frézce
- Opracování dílů a součástí pro výrobu vstřikovacích forem
- Kusová výroba a malosériová výroba
- Obsluha si sama tvoří programy a současně obrábí
- Práce na 2 směny (pracovní doba 7,5 hod./denně)
Očekáváme od Vás
- SOU/SŠ technický obor
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Znalost systému Heidenhain
- Znalost technologických postupů, práce s měřidly a čtení výkresové dokumentace
- Schopnost spolupracovat, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
Co vše Vám můžeme nabídnout
- Spravedlivá odměna s navýšením po zkušební době.
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou je u nás standard.
- Důkladné zaškolení na dané pracovní místo - naučíme Vás vše, co budeš potřebovat.
- Vaše práce bude mít opravdový smysl.
- Jen 5 minut chůze od vlakového nebo autobusového nádraží v Českých Budějovicích.
- Sídlíme v centru, ale nabídneme Vám vlastní parkování pro auto, motorku i kolo.
- Na odpočinek máte k dispozici 5 týdnů dovolené za kalendářní rok, kdy si sám rozvrhnete, kdy budete odpočívat.
- Máme zde vlastní jídelnu a nabídneme Vám 5 druhů jídel každý den za 30 Kč.
- Myslíme na Vaši budoucnost, proto Vám přispějeme na penzijní nebo životní připojištění.
- Podporujeme rodiny - přispíváme na dětské pobyty/tábory a školní potřeby.
- Pohodlí při práci je u nás samozřejmostí.
- Pravidelně pořádáme pro naše zaměstnance akce, kde se lépe poznáme a užijeme si zábavu.
Těšíme se na Vaši odpověď! V případě Vašeho postoupení ve výběrovém řízení Vás pozveme na osobní schůzku, kde Vám ukážeme výrobní proces a pracovní místo. Neváhej a staň se součástí našeho týmu TSE!

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 04.09.2024
Mzda: 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓