Společnost Svět oken s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.

NÁPLŇ PRÁCE
- montáže a servis zasklení
- komunikace se zákazníkem

POŽADUJEME
- ŘP sk. B podmínkou
- technické myšlení
- komunikační schopnosti
- samostatnost a organizační schopnosti
- praxe v oboru výhodou

NABÍZÍME
- práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě
- motivační výkonnostní finanční ohodnocení
- úplné zaškolení a zapracování
- montážní vybavení
- volné víkendy a svátky
- příjemný kolektiv
- benefity (zaměstnanecké slevy, firemní akce, prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké apod.

První kontakt: pošlete životopis na nebo vyplňte kontaktní formulář: https://kariera.svet-oken.cz/

Pohovor proběhne v Jižních Čechách

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 02.09.2024
Mzda: 30 000 - 70 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!