Máte obchodního ducha a baví vás IT? Pokud ano, tak hledáme právě vás.
Co vás čeká?
- vedení malého týmu lidí
- podpora obchodního oddělení
- zodpovědnost za práci oddělení, delegování práce
- aktivní vyhledávání nových zakázek
- péče o svěřené stávající zákazníky
- identifikace požadavků zákazníka
- konzultace, návrhy vhodných řešení pro zákazníka
- zpracování nabídek a obchodních případů
- prezentace společnosti a jejích produktů na výstavách a veletrzích doma i v zahraničí
- vedení přehledu obchodních případů v CRM
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe obchodního či technického zaměření
- praxe v obchodu alespoň 2 roky, praxe s vedoucí funkcí velmi vítána
- rozvinuté obchodní a prezentační dovednosti
- manažerské dovednosti
- řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič, ochota cestovat
- zájem o technologie IT - software
- ochota učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- časová flexibilita, týmovost, schopnost práce pod tlakem
- schopnost odborné argumentace, přesvědčivost a příjemné vystupování
Oceníme znalosti
- aktivní znalost AJ
- aktivní znalost NJ slovem i písmem (min. úroveň B2)
Co můžeme nabídnout?
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
- zajímavou a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
- technickou podporu ze strany SW architektů a techniků společnosti
- zaškolení, možnost profesního růstu
- systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
- práci s využitím moderních technologií
- pružnou pracovní dobu
- firemní akce
- mimopracovní aktivity
- motivující platové ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + provize z prodejů), progresivní provizní řád

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓