Manipulant - sklad s elektronikou 15 min z Hájí

Pro významného distributora elektroniky hledáme brigádníky na dlouhodobou výpomoc ve skladu v Říčanech - dostupnost 15 min z metra C Háje.
Nástup možný ve středu 2.10.

Náplň práce:

příjem zboží a jeho zaskladnění
vykládka​

Požadujeme

výpis z rejstříku trestů
docházka 4-5 x týdně v pracovní dny 7:30 - 16:00 h

Nabízíme

dlouhodobou brigádu
mzdu 185 Kč/h s navýšením od 1.10.2024 do Vánoc při docházce alespoň 16 směn/měsíc
vyplácení na účet každý týden
zvýhodněné stravování na pracovišti - kompletní obědy ve firemní kantýně za pouhých 40 Kč, komplet snídaně + oběd jen za 48 Kč
příspěvek na dopravu - proplacení účtenky za rozšíření Lítačky na potřebné pásmo
dobrou dopravní dostupnost MHD (doprava MHD 15min z Metra C Háje nebo vlakem z Hlavního nádraží - možnost proplacení kupónu za pásmo (k základní "lítačce", kterou máte)

Pracoviště: Říčany, U Sanitasu 1621/, Říčany
Termín brigády: 02.10.2024 - 31.12.2024
Mzda: 185 - 198 Kč/hod.
Počet míst: 10
Firma: Agentura STUDENT s.r.o.
Zadavatel: Agentura STUDENT
Lokalita: Říčany
Zavolat: Zobrazit kontakt 777696725
Agentura STUDENT s.r.o.
Ukázat na mapě

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓