Do týmu správy prémiového rezidenčního objektu na Vinohradech hledáme kandidáty na pozici recepční (brigáda).

Směny (6h) : vždy pouze pondělí, úterý, čtvrtek - 8:00-14:00 / 14:00 - 20:00, dopolední / odpolední směna

Forma úvazku: DPP/ŽL

Popis pozice:

- Zajištění hladkého chodu recepce

- Komunikace s rezidenty, návštěvníky objektu i externími dodavateli

- Administrativní podpora – reporty, záznamy do knihy závad, evidence služeb vlastníkům a jiné dokumentace jak v tištěné, tak i elektronické podobě

- Registrace a předávání klíčů v rámci poskytované služby

- Příjem/výdej kurýrních zásilek

- Hlášení drobných oprav, udržování čistoty recepce.

Požadujeme

- MS Office - uživatelsky v plném rozsahu

- Komunikativní znalost AJ

- Reprezentativní vystupování a komunikační schopnosti

- Zodpovědnost

- Pečlivost

- Časová flexibilita

Nabízíme

- Dlouhodobá spolupráce

- Příjemný kolektiv

- Stravenky

Pracoviště: Praha, Praha 10, Korunní 810/104, P...
Termín brigády: Dle domluvy
Mzda: 137 - 140 Kč/hod.
Počet míst: 1
Vhodné i pro: Důchodce, OSVČ, Absolventi
Firma: Společenství vlastníků jednotek pro budovu Korunní 810
Zadavatel: Barbora Tomášková
Lokalita: Praha 10

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓