Jsme Dibaq a.s., výrobce superprémiových krmiv pro domácí a hospodářská zvířata. Do našeho týmu hledáme na brigádu spolehlivého člověka pro zajištění úklidu a také výdej obědů.

Jste z Letohradu nebo okolí a hledáte možnost stabilního přivýdělku? Pak jste ideálním kandidátem na tuto pozici.

Co bude Vaším úkolem?

- pravidelný úklid kanceláří, šaten a sociálního zařízení našeho výrobního střediska v Letohradě
- výdej obědů pro přibližně 10 zaměstnanců

Požadujeme

- smysl pro pořádek
- zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

- práce na 2-3 hodiny denně, 2 týdny v měsíci
- práci na dohodu o provedení práce/o pracovní činnosti
- dlouhodobou spolupráci

Pracoviště: Orlice 282, Letohrad
Termín brigády: Dle domluvy
Mzda: 130 Kč/hod.
Vhodné i pro: MD, OZP, Důchodce, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny, i od 15 let
Firma: Dibaq a.s.
Zadavatel: Michaela Lýrová
Lokalita: Letohrad
Zavolat: Zobrazit kontakt 770149783
Dibaq a.s.

Sdílejte pracovní nabídku...