Informace o pracovním místě

Hledáme Spolehlivého Brigádníka do Skladu v Bohumíně

Náplň práce zahrnuje:
Balení a příprava drobných i větších zásilek.
Naskladňování a vyskladňování zboží.
Úklid a udržování pořádku ve skladu.

Požadujeme

- Spolehlivost a pečlivost.
- Manuální zručnost.
- Fyzickou zdatnost.
- Rychlost a efektivitu při práci.
- Chuť pracovat a angažovaný přístup.

Nabízíme

- Možnost zvýšení platu po zaučení.
- Příplatek za spolehlivost.
- Možnost dlouhodobé spolupráce (minimálně na rok).

Tato pozice je fyzicky náročná, ale poskytuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají flexibilní brigádu s možností získat cenné zkušenosti a výhodné finanční ohodnocení.

Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat a staňte se součástí našeho týmu!

Prosím zasílejte životopisy a motivační dopisy na uvedený e-mail

Pracoviště: Lidická 219, Bohumín
Termín brigády: Ihned
Mzda: 130 Kč/hod.
Počet míst: 2
Vhodné i pro: Absolventi, Důchodce, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Firma: Procentov s.r.o.
Zadavatel: Petra Obrusníková
Lokalita: Bohumín
Procentov s.r.o.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.