Hledáme šikovné pracovníky do obchodu s nábytkem. Jedná se o brigádu v úseku pokladen.

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha zákazníků na pokladně
- pomoc zákazníkům u samoobslužných pokladen
- aktivní prezentace služby "skenuj a nakupuj"

PRACOVNÍ DOBA:
- délka směn 8-10 hodin dle domluvy. Práce je vhodná pro studenty, jsme schopni přizpůsobit plánování docházky s Vaším rozvrhem ve škole.
- možnost chodit flexibilně.
- docházka min. 3 týdně

MÍSTO VÝKONU PRÁCE je Brno-Dolní Heršpice (Avion Shopping Park).
NÁSTUP možný od 1.října do prosince s možností prodloužení do ledna.

Požadujeme

- věk nad 18 let
- aktivní přístup, ochotu, vstřícnost a odolnost vůči stresu
- práce je vhodná pro studenty

Nabízíme

- mzdové ohodnocení: 173 Kč/hod (plus příplatky za práci o víkendu 50%, v noci 20%, ve svátek 100%)
- výplata mzdy každý den/průběžně (dle domluvy)
- zvýhodněné stravování a výběr jídla z široké nabídky
- dobrá dopravní dostupnost
- příjemný a přátelský kolektiv
- známé prostředí oblíbeného obchodu s nábytkem

Termín brigády: 31.12.2024 - 31.12.2024
Mzda: 173 - 259 Kč/hod.
Počet míst: 10
Vhodné i pro: Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Zadavatel: Personální oddělení
Lokalita: Brno
INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓