Brigáda Borovany - likvidace výrobků - mzda 180,-/h -jen 2 směny

Aktuálně hledáme na likvidaci výrobků fyzicky zdatné brigádníky/ce.

Pracovní náplň:
Náplní práce je likvidace zmetků - dlažebních panelů, úklid pracoviště. Odebírání a nakládání na manipulační vozík a odvoz. Práce je fyzicky náročnější, jeden panel může vážit 20 - 40kg, pracuje se i ve dvou lidech.

Požadujeme

- velmi dobrou fyzickou zdatnost
- ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)
- spolehlivou docházku

Nabízíme

- brigáda do konce roku 2024
- mzdu 180,-/h

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.

Pracoviště: Borovany, Borovany
Termín brigády: Ihned
Mzda: 180 Kč/hod.
Počet míst: 3
Vhodné i pro: Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Firma: Manuvia, a. s., organizační složka
Zadavatel: Alena Boháčová
Lokalita: Borovany
Zavolat: Zobrazit kontakt 778764340
Manuvia, a. s., organizační složka
Ukázat na mapě
maskot

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓